Terminy

Badania psychotechniczne wykonywane są codziennie od poniedziałku do soboty włącznie, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu:
698 241 388, lub po umówieniu się drogą mailową: tomaszmochalski@gmail.com.

W taki sam sposób odbywa się rejestracja pozostałych usług psychologicznych.

W przypadku kiedy telefon nie jest odbierany proszę wysłać SMS lub mail z informacją abym oddzwonił. Zwykle oddzwaniam gdy nie mogę wcześniej odebrać telefonu.
Terminy nie są odległe, zwykle z dnia na dzień. Badania mogą zostać wykonane w dniu zgłoszenia chociaż nie zawsze.

Osoba udająca się na badanie psychotechniczne powinna posiadać przy sobie dowód potwierdzający tożsamość, kierowcy również prawo jazdy, a w przypadku osób skierowanych przez Policję także skierowanie na badanie na podstawie Decyzji Starosty lub Policji.

Ważne: na badanie należy zabrać używane przez badanego OKULARY DO CZYTANIA, oraz okulary korekcyjne / szkła kontaktowe jeżeli są niezbędne do widzenia na odległość.

Badanie psychotechniczne nie zostanie wykonane gdy badany będzie pod wpływem alkoholu lub zgłosi zły stan zdrowia lub samopoczucia. W takiej sytuacji zostanie wyznaczony kolejny termin badania.

W aktualnej sytuacji epidemiologicznej proszę o zachowanie zasad wymaganych prawem co środków ochrony osobistej. W pracowni i gabinetach dostępne są preparaty do odkażania dłoni. Regularnie dezynfekowane są wszystkie urządzenia oraz wszystkie przedmioty, z którymi może mieć kontakt klient.

Zgodnie z zasadami prawa obowiązują i są przestrzegane przepisy RODO.

Obiekt jest monitorowany na zewnątrz i wewnątrz.